Skip to content Skip to footer
  • Proje uygulama alanında köklü tecrübelerimizle birlikte sahada deneyimli kadromuz fabrika ve benzer sanayi tesislerinde elektrik altyapısının projelendirilmesi ve uygulanması konusunda müşterilerine baştan sona hizmet sunmaktadır.
  • Fabrika ve sanayi tesisi projelerimizde güçlü sektör bağlantılarımız, uygulamada ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin tedariğinde rakiplerimize göre öne çıkmamızı sağlayan önemli unsurlardan birisidir.
  • Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi fabrika ve sanayi tesislerinin elektrik uygulama projelerindeki ana hedefimiz müşterilerimize taahhüt ettiğimiz sürede anahtar teslim şekilde projelerimizin tamamlanması ve sonraki süreçlerde doğabilecek müşteri ihtiyaçları ile ilgili sürekli olarak süreç takibi gerçekleştirmektir.
  • Global firmalarla yürütülen çeşitli iş ortaklıkları ile aydınlatma sistemlerinin dönüştürülmesi, verimlilik ve tasarruf odaklı projelerin hayata geçirilmesi konusunda kuvvetli bir çözüm ortağı olmaktayız. Tüm projelerimizde detaylı saha keşfi yapılarak hazırlanan planlama neticesinde hem en verimli hem de uzun ömürlü projeleri müşterilerimize sunmaya özen gösteren bir hizmet anlayışına sahibiz.